Kompleks biurowy DANTEX PLAZA

Kompleks biurowy DANTEX PLAZA to zespół trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni ok. 28 000 m.kw., zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, przy ul. Cybernetyki 19, w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. F. Chopina, w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej oraz tras szybkiego ruchu, umożliwiających dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami stolicy oraz gwarantujących szybki i dogodny wyjazd poza Warszawę. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zlokalizowany został garaż mieszczący łącznie 292 miejsca postojowe. Dodatkowo do dyspozycji najemców oddano 185 miejsc postojowych na parkingu naziemnym.

3

budynki

28000 m2

powierzchni

477

miejsc postojowych

Oferta

Oferujemy do wynajęcia zróżnicowane powierzchnie biurowe w cenie już od 37,50 zł/m.kw. + VAT miesięcznie. Wszystkie nasze biura wyposażone są w klimatyzację, okablowanie strukturalne, detektory dymu i ognia, otwierane okna oraz kontrolę dostępu. Naszym najemcom zapewniamy całodobową ochronę, dostęp 24/7, miejsca postojowe w garażu podziemnym, dostęp do zaplecza gastronomicznego oraz możliwość korzystania z przynależnego terenu zielonego. Na terenie kompleksu znajduje się także przychodnia medyczna należąca do Grupy Medicover.

MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM

Created with Sketch.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Created with Sketch.

CAŁODOBOWA OCHRONA

Created with Sketch.

OKABLOWANIE TECHNICZNE

>

DOSTĘP 24/7

Created with Sketch.

KLIMATYZACJA

Created with Sketch.

CZUJNIKI DYMU I CIEPŁA

KONTROLA DOSTĘPU

O INWESTORZE

Jesteśmy firmą deweloperską z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Zarządzamy ponad 40 000 m.kw. własnej powierzchni biurowej zlokalizowanej w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz sprawdzonego i profesjonalnego partnera.

25 lat

lat doświadczenia

40000 m2

własnej powierzchni biurowej w zarządzaniu

180000 m2

zrealizowanych inwestycji

LOKALIZACJA

Nasz kompleks położony jest w miejscu gwarantującym dogodny dojazd środkami transportu publicznego. W promieniu ok. 500 m znajdują się liczne połączenia autobusowe, tramwajowe kolejowe oraz droga ekspresowa S79. W zasięgu do 3 min. jazdy samochodem znajdują się również Port Lotniczy im. F. Chopina oraz Galeria Mokotów.

KONTAKT

WYNAJEM POWIERZCHNI
ul. Płocka 9/11
01-231 Warszawa
tel. 22 123 75 96
e-mail: biura@dantex.pl

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy