Kompleks biurowy Centrum Płocka

Kompleks biurowy Centrum Płocka znajduje się w dzielnicy Wola, przy ulicy Płockiej, tuż przy wejściu do metro Płocka. Doskonała lokalizacja kompleksu umożliwia łatwą komunikację z pozostałymi częściami miasta zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej. W odległości 20 m od budynku znajduje się przystanek linii metra M2 Płocka, w odległości 150 m liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.
Zespół budynków biurowych przy ulicy Płockiej składa się z 5 budynków.
Aktualnie do dyspozycji najemców pozostaje powierzchnia w budynku Płocka 9/11 B.

5

budynków

801.98 m2

powierzchni

60 zł/m2

czynsz

Oferta

WOLNE MODUŁY:
parter - 188,30 m.kw.
I piętro - 308,34 m.kw.
II piętro - 305,34 m.kw

Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych modułów.
Wszystkie nasze biura są odnowione (nowe wykładziny, odmalowane ściany, nowe łazienki), wyposażone są w klimatyzację, okablowanie strukturalne, otwierane okna oraz kontrolę dostępu. Naszym najemcom zapewniamy całodobową ochronę, dostęp 24/7, naziemne i podziemne miejsca postojowe, dostęp do zaplecza gastronomicznego.

MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM

Created with Sketch.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Created with Sketch.

CAŁODOBOWA OCHRONA

Created with Sketch.

OKABLOWANIE TECHNICZNE

>

DOSTĘP 24/7

Created with Sketch.

KLIMATYZACJA

Created with Sketch.

CZUJNIKI DYMU I CIEPŁA

KONTROLA DOSTĘPU

O INWESTORZE

Jesteśmy firmą deweloperską z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Zarządzamy ponad 40 000 m.kw. własnej powierzchni biurowej zlokalizowanej w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz sprawdzonego i profesjonalnego partnera.

25 lat

lat doświadczenia

40000 m2

własnej powierzchni biurowej w zarządzaniu

180000 m2

zrealizowanych inwestycji

LOKALIZACJA

Kompleks Centrum Płocka znajduje się w dzielnicy Wola przy ulicy Płockiej, sąsiadując z głównymi arteriami Warszawy. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do kompleksu środkami transportu publicznego (linie tramwajowe i autobusowe w pobliżu) oraz drugiej linii metra (wejście do budynku bezpośrednio przy nowo wybudowanej stacji metra Płocka). Lokalizacja biura charakteryzuje się doskonałym połączeniem z centrum miasta, lotniskiem oraz bliskością zachodniej obwodnicy miasta z trasami wyjazdowymi w kierunku Poznania, Łodzi, Katowic, Krakowa, Gdańska i Lublina.

KONTAKT

WYNAJEM POWIERZCHNI
ul. Płocka 9/11
01-231 Warszawa
tel. 22 123 75 96
e-mail: biura@dantex.pl

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy